Proč zrovna školení Iva Tomana?
Výsledky

1. Protože Ivo Toman je podnikatel s výsledky a ne "profesor" z vysoké školy. Školitelé jsou většinou teoretici bez praxe. Používají školní teorie ze zámoří a cizí termíny, aby dokázali svou "odbornost." U Iva Tomana je základem jednoduchost a výsledky. Ivo Toman založil mezinárodní společnost TAXUS International, kterou používá jako "laboratoř", ve které testuje různé postupy. Výsledky vám prozradí na svých školeních. Zjistíte, co funguje, co ne a jak máte prakticky postupovat. Vše vyzkoušel na 8 000 prodejcích v 5 zemích. Ivo Toman vybudoval prosperující firmu i přesto, že je omezený vrozenou nemocí. Díky postižení navíc získal jiný pohled na svět a předá vám ho.
2. Hlavním posláním je sloužit vám k tomu, abyste uspěli jak v podnikání, tak v osobním životě. Ivo Toman se na vás připraví předem a cíleně. Napište před školením: čím se zabýváte, vaše hlavní produkty, co je podle vás váš hlavní problém. My podle toho uzpůsobíme školení i manuály ke školení. Navíc najdeme pro vás prospěšné příklady. A vy najdete konkrétní odpovědi místo všeobecných nic neříkajících frází.
Příprava na školení

Akce 1+1

3. AKCE 1+1 na Otevřená školení Iva Tomana. Za každé zaplacené školení dostanete účast pro dalšího účastníka na tentýž den ZDARMA. Takto ušetříte 50 %! Tato AKCE je nepřenosná na jiné školení a/nebo jiný den školení! Na náhradu nevyužité AKCE 1+1 není právní nárok. 
Chcete získávat ZDARMA výsledky třicetiletých zkušeností Iva Tomana?
Chcete mít ZDARMA informace, za které byste dali tisíce korun? Chcete se vyhnout chybám?
Jediné, co musíte udělat, je zadat váš email. Za to dostanete Zpravodaje Iva Tomana o osobním rozvoji 3-4krát měsíčně.